KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12655419
nr 1265 5419
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Akvarell, Vintermotiv från Lofoten. Signerad, daterad -84. Bladets mått: 57x85 cm
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
90.000 kr
Såld:
103.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:35:44
83.000 kr
81.000 kr
82.000 kr (Budbetjänt)
85.000 kr
91.000 kr
92.000 kr
101.000 kr
94.000 kr
95.000 kr (Budbetjänt)
102.000 kr
- Klassiska