KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13152099

nr 1315 2099

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 75/310, "Tittskåpet" Katarinavägen Stockholm. Motivet: 22x57cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:18:06

  • Tema
  • 23 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén