KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581446

nr 1358 1446

Anders Lind, Signerad, par. Olja på duk, 80x63 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:25:16