KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12859001

nr 1285 9001

Oidentifierad rysk konstnär. Porträtt av Paul I av Ryssland. (Tsar 1796-1801), Ej signerad. Olja på duk, 25x18 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

25.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:30:06

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska