KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13919562

nr 1391 9562

Gösta Geerd

(1907-1982), Sverige

Oljemålning, Gösta Geerd (1907-1982), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 45x28cm, yttermått inklusive ram: 58x42cm

Konditionsrapport: fläckar

Gösta Geerd, svensk målare och tecknare född 1907, död 1982.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:27:36

19/4 19:16:29 1      Vinnande bud

Gösta Geerd

Läs mer om Gösta Geerd