KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13384062

nr 1338 4062

Etsning

Stockholm från Mosebacke, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 45x72 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:43:19

23/7 10:40:49 1      Vinnande bud