KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914354
nr 1391 4354
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, fjällmotiv. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 66x57cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:00:03
100 kr
150 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona
nr 1391 4354
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 19 april 2021 |
Veikko Aaltona