KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746361

nr 1274 6361

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Kustklippor. Signerad, daterad -96. Bladets mått: 62x103 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

21.000 kr

måndag 9 september 2019
kl 21:00:45

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz