KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491341

nr 1349 1341

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Signerad, Stockholm ström. Olja på duk, 62x47 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:44:12

28/9 18:39:13 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson