KONST / Oljemålningar / Blandteknik/collage 14052077

nr 1405 2077

Ulla-Britt Hede

(f. 1946), Sverige

Blandteknik/collage, Ulla-Britt Hede (f. 1946), Sverige. Signerad, daterad -00, yttermått inklusive ram: 72x70 cm

Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:12:16)
Uppdatera
Visning

fredag 18/6, lördag 19/6, söndag 20/6 och måndag 21/6

Auktionen
avslutas:

måndag 21 juni kl 20:58:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Ulla-Britt Hede

Läs mer om Ulla-Britt Hede