KONST / Litografier / Färglitografi 12713082

nr 1271 3082

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 19/260, Stockholmsmotiv. Motivet: 28x38 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:04:25

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm