KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13914188

nr 1391 4188

Gravyrer

10 ST, Wien, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 31x25 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:51:45