KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13601461

nr 1360 1461

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, 2 st, Signerade. Olja på pannå, 14x14cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

måndag 16 november 2020
kl 20:48:14

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber