Oljemålning, Jürgen Bienert. Signerad, daterad -66, strand. Olja på duk, 55x98

Klicka på bilden för större bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4
1259 9051 Oljemålning, Jürgen Bienert. Signerad, daterad -66, strand. Olja på duk, 55x98
Gå till objektssidan